Yaşar Karayel

Haberler

YAŞAR KARAYEL'DEN ÇİFTE MÜJDE
AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, Kayseri'nin önemli projeleri arasında bulunan Güney Çevreyolu'nun ihale aşamasına geldiğini belirterek, “Yolun 13 kilometrelik bölümünü bu yılın sonuna kadar tamamlamayı planlıyoruz” dedi.
22 Şubat 2011
ÜNİVERSİTELİ AK GENÇLİK MİLLETVEKİLLERİ İLE BULUŞTU
AK Parti İl Gençlik kolları bünyesinde faaliyet gösteren Üniversiteli AK Gençlik oluşumu bir program düzenleyerek Üniversiteli gençlerin siyasetteki durumlarını masaya yatırdı. Üniversiteli Gençleri bir araya getiren toplantıya AK Parti Kayseri Milletvekilleri Yaşar Karayel ve Ahmet Öksüzkaya'da...
21 Şubat 2011
AK PARTİ DEVELİ VE YAHYALI DANIŞMA MECLİS TOPLANTILARI
AK Parti Develi ve Yahyalı ilçe danışma meclisi toplantılarını yaptı. Coşkunun tavan yaptığı danışma meclislerinde konuşan İl Başkanı Dengiz, Haziran'da yapılacak seçimlerde hedeflerinin 9 milletvekili çıkarmak olduğunu söyledi.
26 Ocak 2011
AK PARTİ TOMARZA İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI
AK Parti Tomarza İlçe Danışma Meclisi toplantısı ilçe teşkilat binasında yapıldı. AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz, "Kayseri'de hedefimiz ve sloganımız 9-0" dedi. AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel ise Tomarza'da yapılan hizmetlerden örnekler vererek "nereden nereye" dedi.
25 Ocak 2011
AK PARTİ HACILAR İLÇE DANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI
AK Parti Hacılar İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı. Toplantıda konuşan AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, "bundan sonraki ilk hedefimiz Kayseri'yi bölge şehri yapmak" dedi.
24 Ocak 2011
AK PARTİ BÜNYAN İLÇE DANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI
AK Parti Bünyan İlçe Danışma Meclisi toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Saadet Partisi Bünyan İlçe teşkilatı ve bir MHP İl delegesi toplu olarak AK Parti saflarına katıldı. AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz, Bünyan'daki coşkunun her geçen gün arttığını belirterek İlçe teşkilatına "Bünyan'...
23 Ocak 2011
KOSGEB'DEN KAYSERİ'YE 138 MİLYON KREDİ DESTEĞİ
Ak Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, Kayseri'de küçük ve orta ölçekli işletmelerin desteklenmesi için KOSGEB tarafından 138 milyon lira kredi sağlandığını bildirdi.
05 Ocak 2011
KAYSERİ'YE 472 KİLOMETRE ÇİFT YOL YAPILDI
AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, 8 yıllık AK Parti iktidarı döneminde, Kayseri’ye, 283 milyon liralık harcama ile 472 kilometre çift yol yapıldığını bildirdi.
27 Kasım 2010
AK PARTİ TOMARZA İLÇE DANIŞMA MECLİSİ
AK Parti Tomarza İlçe Danışma meclisi yapıldı. İlçe danışma meclisine AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel’de katıldı. Karayel, AK Parti iktidarı ile Tomarza’nın kalkındığını söyledi.
24 Ekim 2010
vekilimiizn hasan nail canat ile ilgili yazısı
Hasan Nail Canat, Kayserimizin ve ülkemizin sevilen sanatkârıydı
15 Temmuz 2010
1 2 3 4. . . 29 30 31 32 3334 35
© 2011 Yaşar Karayel Tüm hakları saklıdır.