Yaşar Karayel

Haberler

AK PARTİLİ VEKİLLER DEVELİ'DE KARANFİLERLE KARŞILANDILAR
AK Parti Kayseri Milletvekili Adayları seçim çalışmaları kapsamında Develi ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldiler. İlçe girişinde Karanfillerle karşılanan AK Partili Milletvekili adayları esnaf ziyaretleri yapıp Develi halkından 12 Haziran seçimlerin için destek istediler.
27 Nisan 2011
AK PARTİLİ VEKİL ADAYLARI SARIOĞLAN'DAN MEMNUN AYRILDI
AK Parti Kayseri milletvekili adayları seçim çalışmaları kapsamında, Sarıoğlan ilçesine gittiler. Sarıoğlan ilçesinde esnaf ziyaretleri gerçekleştiren AK Parti Milletvekili Adayları Sarıoğlan ve Çiftlik kasabasında çeşitli açılışlara da katıldılar. Gün boyunca İlçe Merkezi, Belde ve köylerde vatanda...
26 Nisan 2011
AK PARTİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI ANKARA'DA
Başbakan Erdoğan, AK Parti'nin 12 Haziran genel seçimlerine katılacak milletvekili adaylarını tanıttı. Tanıtım toplantısına 10 otobüs ile katılan AK Parti İl Teşkilatı "Kayseri 2023'e Fransız Kalmaz" pankartı ile dikkatleri çekti.
18 Nisan 2011
1300 KİŞİLİK ÖĞRENCİ YURDUNUN TEMELİNİ İKİ BAKAN ATTI.
Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından Kayseri'de yaptırılan 1300 öğrenci kapasiteli öğrenci yurdunun temelini, Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız attı.
02 Nisan 2011
Yaşar Karayel Yine Listede
Mevcut vekillerden Yaşar Karayel'in yeniden seçilebilecek yerde listeye gireceğini tahmin ediyorum
30 Mart 2011
BAŞBAKAN YARDIMCISI ALİ BABACAN KAYSERİ'DE
Kayseri son iki haftada üç Bakan bir genel Başkan yardıkcısını ağırladı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik'in ardından bugün de Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan Kayseri'ye geldi.
11 Mart 2011
ÖMER ÇELİK KAYSERİ'DE
AK Parti Genelbaşkan yardımcısı Ömer Çelik, Türkiye Buluşmaları adlı programa katılmak üzere Kayseri'ye geldi. Melikgazi Kültür merkezi Toplantı salonunda düzenlenen programda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, muhalefet partilerinin sergiledikleri tutumu değerlendirdi.
06 Mart 2011
MALİYE BAKANI MEHMET ŞİMŞEK KAYSERİ'DE
Maliye Bakanı Mehmet Şimşek '2. Türkiye Sektörel Muhasebe Uygulamaları Sempozyumu'na katılmak üzere Kayseri'ye geldi. Bakan Şimşek ilk olarak Vali Mevlüt Bilici'yi ziyaret etti. Ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'yi makamında ziyaret ederek bir süre sohbet etti....
05 Mart 2011
KARAYEL, EN BÜKÜK HAYIR, İNSANA YAPILAN HAYIRDIR
Tomarzalılar Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Tomarza ilçesi sınırlarında bulunan 32 İlköğretim okulunun öğrencilerine 500 çift ayakkabı ile 500 adet kaban hediye etti. Hediye törenine Vakfın kurucusu AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel'de katıldı.
03 Mart 2011
AK PARTİ İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI
AK Parti İl Danışma meclisi toplantısı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın da katılımıyla gerçekleştirildi. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, ´´Şükürler olsun, şu ana kadar yapılan anketlerde, genel merkezimizin değerlend...
27 Şubat 2011
1 2 3 4. . . 29 30 31 3233 34 35
© 2011 Yaşar Karayel Tüm hakları saklıdır.