Yaşar Karayel

15 Temmuz Demokrasi Ve Sehitler Mitingi

Kayseri Cumhuriyet Meydan'inda yaklasik 300 bin kisi bir araya gelerek demokrasi tarihine imza attik.

10 Ağustos 2016


15 Temmuz hain darbe girisimi sonrasi baslatilan demokrasi nöbetinin son gününde tüm Türkiye'de oldugu gibi Kayseri'de de halk ayaga kalkti. Cumhuriyet Meydan'inda yaklasik 300 bin kisi bir araya gelerek demokrasi tarihine imza attik.

Çevre ve Sehircilik Bakani Mehmet Özhaseki Kayseri Valisi Süleyman Kamçi, Büyüksehir Belediye Baskani Mustafa Çelik, AK Parti Kayseri Milletvekilleri Ismail Emrah Karayel, Ismail Tamer, Sami Dedeoglu, CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arik, Melikgazi Belediye Baskani Memduh Büyükkiliç, Kocasinan Belediye Baskani Ahmet Çolakbayrakdar, Talas Belediye Baskani Mustafa Palancioglu, AK Parti Kayseri Il Baskani Hüseyin Cahit Özden, MHP Kayseri Il Baskani Baki Ersoy, CHP Kayseri Il Baskani Feyzullah Keskin ile binlerce vatandasimiz ile beraber Cumhuriyet Meydani'nda bulustuk.

79 milyon Cumhurbaskanimiz Recep Tayyip Erdogan'in emri ile Meydanlarda nöbet tutarak adeta destan yazmistir. Istanbul merkez olmak 81 vilayette 79 milyon adeta tek vücut olarak gereken mesaji ve cevabi vermistir. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet ilkesi ile bu millet birbirleri ile fikir ayriliginda olsa da gerektiginde ve hele hele söz konusu vatan olunca tek yumruk oldugunu dünyaya göstermistir.


    RSS Kaynağı
© 2011 Yaşar Karayel Tüm hakları saklıdır.