Yaşar Karayel

15 Temmuz Demokrasi Ve Şehitler Mitingi

Kayseri Cumhuriyet Meydan'ında yaklaşık 300 bin kişi bir araya gelerek demokrasi tarihine imza attık.

10 Ağustos 2016


15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası başlatılan demokrasi nöbetinin son gününde tüm Türkiye'de olduğu gibi Kayseri'de de halk ayağa kalktı. Cumhuriyet Meydan'ında yaklaşık 300 bin kişi bir araya gelerek demokrasi tarihine imza attık.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, AK Parti Kayseri Milletvekilleri İsmail Emrah Karayel, İsmail Tamer, Sami Dedeoğlu, CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, AK Parti Kayseri İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, MHP Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy, CHP Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin ile binlerce vatandaşımız ile beraber Cumhuriyet Meydanı'nda buluştuk.

79 milyon Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın emri ile Meydanlarda nöbet tutarak adeta destan yazmıştır. İstanbul merkez olmak 81 vilayette 79 milyon adeta tek vücut olarak gereken mesajı ve cevabı vermiştir. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet ilkesi ile bu millet birbirleri ile fikir ayrılığında olsa da gerektiğinde ve hele hele söz konusu vatan olunca tek yumruk olduğunu dünyaya göstermiştir.


    RSS Kaynağı
© 2011 Yaşar Karayel Tüm hakları saklıdır.